pondělí 30. listopadu 2015

Lush + Kiko

Tak už je tady zase jedno z mých nejoblíbenějších období v roce...a s ním i moje každoroční nákupní manie.

Jednou ze značek, které prostě nikdy neodolám je právě Lush! Nákup u nich dělám většinou pouze jednou za rok v povánočních slevách, ale o to víc stojí za to! Zásoby mi vždycky vydrží na celý rok... :)

Zároveň si ale jejich výrobky nejvíc užívám, právě v tomhle zimním období, kdy si vanu s nějakou jejich voňavou pěnou nebo bombou dopřávám mnohem, mnohem častěji... ;)

Sprcháčky mám ráda ty v malém balení, protože je často střídám. Ten na fotce je růžový Rose Jam, ale už se chystám vytáhnout červený kořeněný Hot Toddy se zlatými třpytkami!

Teď se blíží konec lahvičky s pleťovou vodou Breath of fresh air, která je pro mě zase spíš letní záležitostí-díky své mořské vůni...

Nádherná ostružinová rtěnka Kiko, je z nákupů v Drážďanech, kde jsem ji ulovila ve slevě...

Co vy a Lush, máte to stejně...nebo je tu snad někdo kdo ho nemusí??
4 komentáře:

 1. Abych řekla pravdu, tak já jsem jedna z těch, kdo Lushi nepropadl. Příjde mi to předražená značka a nijak mne nenadchla. A to jsem těch věcí zkoušela už fůru.

  Maru adventní giveaway o balíček značky Too Faced

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahé to je, proto si vždycky udělám zásobu, když jsou slevy...za půlku už to jde :)

   Vymazat
 2. Já miluju Kiko :) Lush jak co, ale většina věcí mi bohužel neseděla - kromě Big šamponu, který je mým oblíbencem už několik let :)
  vánoční soutěž s Elega o kabelku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Kiko je tohle moje první věc, když nepočítám laky (někdy před 7 lety:)). Jinak mám nejradši jejich pěny, masky a teď ujíždím na tuhých šamponech!

   Vymazat

Moc děkuji za tvůj komentář! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...